با گسترش روز افزون بازارهای مجازی و توسعه کسب و کارهای آنلاین راه اندازی فروشگاه های آنلاین و در کل فعالیت کسب و کارها در فضای مجازی وارد فاز جدی تری نسبت به قبل شده است به طوری که اگر تا همین چند سال پیش یک شرکت در این زمینه فعالیت خوبی داشت یک امتیاز به حساب می آمد ولی امروزه نه تنها یک امتیاز نیست بلکه کسانی که برنامه ای برای حضور در بازارهای مجازی مانند ارائه محصولات و خدمات خود ندارند علناً از صحنه رقابت کنار خواهند رفت.

 آرتیزان آماده ارائه کلیه خدمات تجارت الکترونیک اعم از مشاوره و پیاده سازی شامل موارد زیر میباشد:

طراحی Business Plan برای کسب و کار آنلاین شما،طراحی پروژه های تجارت الکترونیک،طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی،اخذ مجوز های لازم مانند نماد الکترونیکی یا E-namad ، اتصال فروشگاه به انواع درگاه بانک و واسطه پرداخت،تبلیغ و بازاریابی شبکه های مجازی،مشاوره افزایش فروش و ...

 

چطور یک فروشگاه مجازی یا سایت به کسب و کار من کمک میکند؟

فارغ از اینکه شما چه نوع کسب و کاری دارید میتوانید از طریق راه اندازی یک فروشگاه آنلاین محصولات و خدمات خود را ارائه دهید،شما میتوانید از محصولات فیزیکی مثل گوشی تلفن،لباس،دوربین و ... گرفته تا محصولات مجازی مانند نرم افزار،کتاب دیجیتال،فیلم،موزیک و ... را از طریق این فروشگاه ها به فروش برسانید.همچنین اگر پزشک هستید،اگر وکیل هستید و.... میتوانید یک وبسایت مشاوره آنلاین در حوزه کاری خود داشته باشید تا به صورت آنلاین مشتریان زمان ملاقات شما را رزرو کنند.

 

نیاز به مشاوره بیشتر در این زمینه دارید؟

همین حالا با ما تماس بگیرید

026-34465671

 

 

info@artisangroup.ir

09125378808